+420 722 548 048

info@lopouruklid.cz

+420 722 548 048

info@lopouruklid.cz

   ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ A POHOVEK

Čištění koberců a pohovek

Chcete vrátit svému koberci a čalouněnému nábytku opět jeho svěžest a barvu? Naše firma provádí hloubkové čištění suchým i mokrým vysáváním.

Koberce zabírají především v domácnostech ale i ve firmách průměrně nadpoloviční plochu prostor. Jejich pravidelná a profesionální údržba je zásadní pro udržení stále svěžího vzhledu a čistoty. Pozvání návštěvy do domácnosti nebo obchodního partnera do kanceláře může mít neblahý dopad, na celkový vjem pozvaného, pokud se na koberci nebo na pohovce vyskytuje nějaká skvrna.

Domácí mazlíčci nebo děti dokážou na koberci či pohovce zanechat své stopy, které bez profesionální péče nevyčistíte. Proto Vám rádi nabízíme profesionální hloubkové čištění, které dokáže Vaše koberce, pohovku či polštáře opět rozzářit, jako by byly nové. Nečistoty a prach se ukrývají hluboko v koberci a většinou tak pomůže jen profesionální čištění.

Pravidelná údržba a čištění je důležitá, aby se čalounění a kobercům zachovala původní svěžest a barva a tím i předcházíme vzniku mikrobů, roztočů a bakterií.

Provádíme čištění koberců, sedacích souprav, potahů židlí, matrací atd.

Doba schnutí je vždy individuální, záleží na typu materiálu, vnější a vnitřní teplotě.

Při čištění používáme kvalitní čistící prostředky šetrné k životnímu prostředí a stroje značky Truvox.

Naše služby poskytujeme především v Praze a v okresech Rakovník, Kladno a Beroun.