+420 722 548 048

info@lopouruklid.cz

+420 722 548 048

info@lopouruklid.cz

   Úklid domácností

Úklid domácnosti

Chcete se po náročném dni vrátit do uklizeného a čistě voňavého bytu či domu? V dnešní době je náročné rozdělit čas pro práci a rodinu a k tomu všemu se ještě postarat o domácnost. Naše společnost Vám nabízí převzetí veškerých domácích prací, které Vám zpříjemní a usnadní starost o byt či dům.

Ke každé domácnosti přistupujeme individuálně po dohodě se zákazníkem a jsme schopni nabídnout jak nárazovou, tak pravidelnou péči o domácnost. Naši pracovníci Vám dle požadavků nacení jednotlivé položky úklidu domácnosti dle Vašeho přání.

Vždy dbáme na kavatině odvedenou práci a diskrétnost, která je v tomto oboru neodmyslitelnou součástí. Naši pracovníci vždy přijedou na předem smluvený čas, který si sami objednáte.

Používáme jen čistící a úklidové prostředky v bio kvalitě. Dle Vaší preference můžeme používat i Vámi doporučenou sanitu. Jsme plně vybaveni tou nekvalitnější technikou, která šetří čas i životní prostředí.

Zajistíme pro Vás kompletní služby, jako například jednorázový, pravidelný, generální, vánoční úklid, mytí oken, hloubkové vodní čištění koberců, čalounění a další služby.

Jaký druh úklidu si vyberete právě Vy?

Naše služby poskytujeme především v Praze a v okresech Rakovník, Kladno a Beroun.